SRY10 KODU İLE %10 İNDİRİM ⭐⭐⭐ SRY10 KODU İLE %10 İNDİRİM ⭐⭐⭐ SRY10 KODU İLE %10 İNDİRİM ⭐⭐⭐ SRY10 KODU İLE %10 İNDİRİM ⭐⭐⭐ SRY10 KODU İLE %10 İNDİRİM ⭐⭐⭐ SRY10 KODU İLE %10 İNDİRİM ⭐⭐⭐ SRY10 KODU İLE %10 İNDİRİM ⭐⭐⭐ SRY10 KODU İLE %10 İNDİRİM ⭐⭐⭐ SRY10 KODU İLE %10 İNDİRİM ⭐⭐⭐ SRY10 KODU İLE %10 İNDİRİM ⭐⭐⭐ SRY10 KODU İLE %10 İNDİRİM ⭐⭐⭐ SRY10 KODU İLE %10 İNDİRİM ⭐⭐⭐ SRY10 KODU İLE %10 İNDİRİM ⭐⭐⭐ SRY10 KODU İLE %10 İNDİRİM ⭐⭐⭐ SRY10 KODU İLE %10 İNDİRİM ⭐⭐⭐ SRY10 KODU İLE %10 İNDİRİM ⭐⭐⭐
Sarıyıldız Spor
  Skechers
  Skechers

  Skechers ESCAPE PLAN Gri Kadın Outdoor Ayakkabı

  2.949,00 TL
  Stok Kodu : 180061 GYAQ
  Stok Adeti : 78
  ESCAPE PLAN

  Skechers Escape Plan - Endless Pursuit kadın spor ayakkabı ile muhteşem doğayı sağlam ve konforlu adımlar ile keşfedin! Dış mekan maceralarınız için tasarlanan bu spor ayakkabı konforu ve görselliği bir arada sunuyor. Trail tarzı, yürüyüş ve training ayakkabısı olarak tasarlanan Skechers Escape Plan - Endless Pursuit kadın spor ayakkabının sayasında kullanılan sentetik katmanlarla daha fazla denge ve dayanıklılık sağlanıyor. Bağcıklı, atletik yapısıyla ayak sağlığınızı desteklerken, güçlü bir görüntü sunarak ayağınızı yere sağlam basmanızı sağlıyor. Ön kısımda, yanlarda ve topukta soğutma etkili örgü kumaş panellere sahip model ayağınızın terlemesini önler. Dikiş, katman ve delik vurgulu model deri, sentetik ve kumaş saya yapısına sahiptir. Skechers Escape Plan - Endless Pursuit kadın spor ayakkabı Air Cooled Memory Foam yastıklı konforlu iç tabana ve yumuşak kumaştan iç astara sahiptir. Skechers Escape Plan - Endless Pursuit kadın spor ayakkabının su tutmayan kumaşı ile ayağınız hep sıcak ve kuru kalacaktır. Skechers Escape Plan - Endless Pursuit kadın spor ayakkabı modeli darbe etkisini azaltan destekleyici, desenli, denge detaylı orta tabana sahiptir. Esnek kauçuk ve tüm zeminlere uygun dış tabanı yüksek yer tutuşu sağlar.

  Teknik Özellikler
  · Skechers Air-Cooled Memory Foam yastıklamalı ve konforlu iç taban teknolojisine sahiptir.
  · Sayada deri ve su itici sentetik deri katmanlar, bağcıklı ön panel ile bir arada kullanılmıştır.
  · Esnek ve mükemmel zemin kavrayan dış tabana sahiptir.
  · Topuk yüksekliği 3,17 cm'dir.
  · Skechers logo detayı bulunur.


  Sarıyıldızspor web sitesinden alınan tüm ürünlerde sipariş tarihinden 14 gün içerisinde kullanılmamış bir şekilde iade işlemi yapılmaktadır. 

  İade ve Değişim Adımları

  -Siparişlerim panelinden iade ve değişim talebi oluşturabilirsiniz.
  -İade edilecek ya da değişim gerçekleşecek ürün ile ilgili talebinizi nedeniyle birlikte not kısmından belirtebilirsiniz.
  - Daha sonra Sarıyıldızspor ekiplerince gün içerisinde size ulaşılarak iade kodu ve kargo şirketi tarafınıza bildirilecektir.
  -Ürün depomuza ulaştığında iade tutarı hesabınıza gönderilecektir veya değişim istediğiniz ürün kargoya teslim edilecektir.
  -Diğer konularda Whatsapp adresimizle iletişime geçerek işlem sağlayabilirsiniz.

  Sarıyıldız Spor olarak satışa sunduğumuz ürünlerin tamamı orijinaldir. Tüm ürünlerimizin orijinallik lisansı ve faturalarıyla birlikte analiz garantisi mevcuttur.  Gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.  Dilerseniz markayla iletişime geçip bizi Sarıyıldız Spor olarak sorgulatabilirsiniz. 

  Stok Kodu 180061 GYAQ
  Barkod
  EAN
  KDV %10
  Kategoriler Outdoor Ayakkabı
  Markalar Skechers
  Etiketler ESCAPE PLAN
  Entegra E-Ticaret Entegra E-Ticaret altyapısı ile hazırlanmıştır.
  Sepet (

  0

  )
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
  Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
  Alışveriş Yap