SRY10 KODU İLE %10 İNDİRİM ⭐⭐⭐ SRY10 KODU İLE %10 İNDİRİM ⭐⭐⭐ SRY10 KODU İLE %10 İNDİRİM ⭐⭐⭐ SRY10 KODU İLE %10 İNDİRİM ⭐⭐⭐ SRY10 KODU İLE %10 İNDİRİM ⭐⭐⭐ SRY10 KODU İLE %10 İNDİRİM ⭐⭐⭐ SRY10 KODU İLE %10 İNDİRİM ⭐⭐⭐ SRY10 KODU İLE %10 İNDİRİM ⭐⭐⭐ SRY10 KODU İLE %10 İNDİRİM ⭐⭐⭐ SRY10 KODU İLE %10 İNDİRİM ⭐⭐⭐ SRY10 KODU İLE %10 İNDİRİM ⭐⭐⭐ SRY10 KODU İLE %10 İNDİRİM ⭐⭐⭐ SRY10 KODU İLE %10 İNDİRİM ⭐⭐⭐ SRY10 KODU İLE %10 İNDİRİM ⭐⭐⭐ SRY10 KODU İLE %10 İNDİRİM ⭐⭐⭐ SRY10 KODU İLE %10 İNDİRİM ⭐⭐⭐
Sarıyıldız Spor
  Skechers
  Skechers

  Skechers GO RUN CONSİSTENT - VİVİD HOR LACİVERT Kadın Koşu Ayakkabısı

  %19
  2.549,00 TL
  2.059,00 TL
  Stok Kodu : 128285 NVLV
  Stok Adeti : 3
  GO RUN CONSİSTENT - VİVİD HOR

  Skechers GO RUN Consistent - Vivid Horizon kadın koşu ayakkabısının mükemmel ayakkabı kalıbı ile konforlu adımlar atın! Yumuşak örme kumaş ve pürüzsüz sentetik saya detaylıdır. Konfor için hafif, duyarlı ULTRA LIGHT yastıklamaya ve Air Cooled Goga Mat nefes alabilir iç taban sistemine sahip, bağcıklı koşu ayakkabısı ile her adımınız daha özgür olacak.Skechers GO RUN Consistent - Vivid Horizon kadın koşu ayakkabısı yumuşak destekli yaka ve serin tutan panellere sahip örme kumaş detaylarıyla üstün konfor için tasarlandı. Daha fazla denge için burun kısmında, yanlarda ve topukta sentetik katmanları ve yanda S logosu bulunmaktadır. Yüksek sıçrama desteği sağlayan Skechers GO RUN Consistent - Vivid Horizon kadın koşu ayakkabısı konforlu egzersiz yapmanızı sağlayarak performansınızı artırmanızı sağlar.

  Teknik Özellikler
  · Sayada nefes alabilen file kumaş ve sentetik deri katmanlar bir arada kullanılmıştır.
  · Destek ve denge için parametrik benekli orta taban yapısı oluşturulmuştur.
  · Skechers GO RUN® logo detayı bulunur.
  · Hafif ve hızlı tepki veren ULTRA LIGHT orta taban yastıklamasına sahiptir.
  · Yüksek geri tepme özelliğine sahip yastıklamalı Skechers Air-Cooled Goga Mat nefes alabilen iç tabana sahiptir.
  · Skechers M-Strike® teknolojisi, her adımda verimliliği artırır. Bu orta taban konfigürasyonu her adımda inişten parmak ucuna doğru yumuşak geçişler sağlar.
  · Ortholite® konforlu köpük iç taban katmanı, %5 geri dönüştürülmüş kauçuk içeriğiyle uzun süreli yastıklama ve üst düzey nefes alabilirlik sağlar.


  Sarıyıldızspor web sitesinden alınan tüm ürünlerde sipariş tarihinden 14 gün içerisinde kullanılmamış bir şekilde iade işlemi yapılmaktadır. 

  İade ve Değişim Adımları

  -Siparişlerim panelinden iade ve değişim talebi oluşturabilirsiniz.
  -İade edilecek ya da değişim gerçekleşecek ürün ile ilgili talebinizi nedeniyle birlikte not kısmından belirtebilirsiniz.
  - Daha sonra Sarıyıldızspor ekiplerince gün içerisinde size ulaşılarak iade kodu ve kargo şirketi tarafınıza bildirilecektir.
  -Ürün depomuza ulaştığında iade tutarı hesabınıza gönderilecektir veya değişim istediğiniz ürün kargoya teslim edilecektir.
  -Diğer konularda Whatsapp adresimizle iletişime geçerek işlem sağlayabilirsiniz.

  Sarıyıldız Spor olarak satışa sunduğumuz ürünlerin tamamı orijinaldir. Tüm ürünlerimizin orijinallik lisansı ve faturalarıyla birlikte analiz garantisi mevcuttur.  Gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.  Dilerseniz markayla iletişime geçip bizi Sarıyıldız Spor olarak sorgulatabilirsiniz. 

  Stok Kodu 128285 NVLV
  Barkod
  EAN
  KDV %10
  Kategoriler Koşu Ayakkabısı
  Markalar Skechers
  Etiketler GO RUN CONSİSTENT - VİVİD HOR
  Entegra E-Ticaret Entegra E-Ticaret altyapısı ile hazırlanmıştır.
  Sepet (

  0

  )
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
  Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
  Alışveriş Yap