Çağrı Merkezi: 0 543 938 97 15

İade ve Değişim

İade İşlemleri

sariyildizspor.com’dan aldığınız ürünü iade etmek istemeniz durumunda, faturası ile birlikte 30 gün içerisinde anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo aracılığıyla karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. İade işleminde Kargo ücreti iade edilmez. İade gönderileriniz ücretsizdir.

İade edeceğiniz ürün, eksiksiz, orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış haliyle  tam ve eksiksiz olarak gönderilmelidir. Gönderimi yaparken Yurtiçi Kargo için 31300803 Cari Kodumuzu kargo şubesine söylemeniz yeterli olacaktır. Ürünün etiketi ve varsa aksesuarları kargo paketinin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır. Mağazalarda iade yapılmamaktadır. İade işlemleriniz tamamlandığında mail yolu ile ya da telefon ile tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren iade için bankaya talimat gönderilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankaya bağlı olmak ile beraber, iade tutarı 1-10 gün arasında alışveriş yaptığınız kartın hesabına iade edilir.

Kapıda ödeme ile yapılan siparişlerde, iade durumunda sipariş tutarı, müşteri hizmetlerinden banka hesap bilgilerinizi bize ulaştırarak hesabına yatırlmasını talep edebilirsiniz. Ya da faturanıza IBAN bilgilerinizi yazmanızı rica ederiz.

 


 

Değişim İşlemleri

Sarıyıldız Spor'dan aldığınız ürünü değiştirmek istemeniz durumunda, faturası ile birlikte anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo aracılığıyla karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Değişim ürününüzü bize anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile ücretsiz olarak gönderirsiniz.

Değişim için göndereceğiniz ürünün, eksiksiz, orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, haliyle yurtiçi Kargo 31300803 Cari Kodumuz ile tam ve eksiksiz olarak gönderilmelidir. Ürünün etiketi ve varsa aksesuarları kargo paketinin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

Mağazalarda değişim yapılabilmektedir. Sarıyıldız Spor mağazalarında ürünün faturası ile beraber değişim yapılabilir.