.

 
ÖDEME ve TESLİMAT
Firmamızdan satın aldığınız ürünler, 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilir, Yurtiçi Kargo güvencesiyle, kapalı kutu+poşet, içinde ne olduğu belli olmayacak şekilde paketlendir.


www.sariyildizspor.com.’de, internet ortamında kredi kartı bilgilerini kullanmak istemeyen alıcılara; kapıda nakit veya havale ile sipariş imkanları sunulmuştur. Havale ile ödemede alıcı kendisine en uygun bankayı seçip havalesini yapabilir. Eğer EFT yapılmışsa hesaba geçme tarihi dikkate alınacaktır. Havale ve/veya EFT yaparken “Gönderen Bilgileri”nin Fatura Bilgileri ile aynı olması ve sipariş numarasının yazılması gereklidir.

Ürünün tesliminden sonra Alıcı’ya ait kredi kartının Alıcı’nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşun ürün bedelini Satıcı’ya ödememesi halinde, Alıcı’nın kendisine teslim edilmiş ürünü 10 gün içinde Satıcı’ya göndermesi zorunludur. Bu tür durumlarda nakliye giderleri Alıcı’ya aittir.

Alıcı kredi kartı ile ödeme yapmayı tercih etmiş ise ALICI, ilgili faiz oranlarını ve temerrüt faizi ile ilgili bilgileri bankasından ayrıca teyit edeceğini, yürürlükte bulunan mevzuat hükümleri gereğince faiz ve temerrüt faizi ile ilgili hükümlerin Banka ve ALICI arasındaki “Kredi Kartı Sözleşmesi” kapsamında uygulanacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. 


GÖNDERİM SIRASINDA ALICI İSMİ OLARAK "Sarıyıldız Ayakkabıcılık San ve Tic. Ltd.Şti." GÖRÜNECEKTİR. 

Ziraat Bankası

: TR 9500 0100 2311 4818 9043 5007

 

Hesap Bilgileri    
 

Banka Adı

 Şube Kodu

 Hesap No

Ziraat

2311

48189043-5007