Çağrı Merkezi: 0 543 938 97 15

Hakkımızda

 

Hikayemiz 1970’li yıllarda Aydın Nazilli’de, kurucumuz Ali Sarıyıldız ile 10 metrekare dükkan da başlıyor. 

 

İlerleyen yıllarda her geçen gün mağazalar zincirine bir yenisini ekleyerek büyümeye devam eden; Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinde toplam 13 mağaza ve internet sitemiz www.sariyildizspor.com ile faaliyetlerimizi 7 gün 24 saat boyunca “her yerde her zaman spor” ilkesiyle, sürekli, kaliteli ve çabuk hizmet anlayışıyla, spor giyim ve aksesuar perakendeciliğinde her geçen gün sizlere daha iyi hizmet sunmaya çalışmaktayız.

  

Mağazalarımızda Sektörün ülkemizde hizmet veren en eski ve köklü mağazalar zincirlerinden olan Sarıyıldız Spor'un bu başarısının arkasında sayıları 100'ü aşan özverili çalışanı ile müşteri memnuniyetini ve sürekli iyileşmeyi hedefleyen yönetim kadrosu bulunmaktadır.

 

Adidas, NikeReebok, Puma, AsicsSkechers, U.S Polo Assn., CrocsLumberJackVoitDockers, Columbia, The North Face gibi tüm dünyaca bilinen spor giyim markalarını, yetkili satıcısı olarak şirket bünyesinde toplayan Sarıyıldız Spor olarak yaklaşık 10.000 çeşit ürünle tüketicisine hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız. Teknolojik gelişmelerin ve globalleşmenin dünyayı tek bir pazar haline dönüştürmesinin bilincinde, tüm bu dünya markalarını elektronik satış ortamında da barındırarak Türkiye'de müşterilerine %100 orijinal ve kaliteli ürün sağlayan öncü firmalardan biriyiz. 

 

Yaklaşık 50 yıldır faaliyetlerine devam eden Sarıyıldız Spor’un vizyonu Türkiye’nin her köşesindeki siz spor ve spor giyim tutkunlarına her gün değişen ve gelişen dünya spor malzemeleri alanındaki taleplerinize eksiksiz, güncel, en iyi şekilde hizmet vermektir.