x
650 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA!
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Adidas PRED GL LGE SARI Erkek Kaleci Eldiveni - Adidas Adidas PRED GL LGE SARI Erkek Kaleci Eldiveni - Adidas (1)
Son 4 Ürün
%10İndirim
3.229,00 TL
2.906,10 TL
%10İndirim
6.300,00 TL
5.670,00 TL
Adidas PRED GL PRO SARI Erkek Kaleci Eldiveni - Adidas Adidas PRED GL PRO SARI Erkek Kaleci Eldiveni - Adidas (1)
Son 5 Ürün
%10İndirim
5.999,00 TL
5.399,10 TL
%10İndirim
1.499,00 TL
1.349,10 TL
Adidas PRED GL LGE SİYAH Erkek Kaleci Eldiveni - Adidas
Son 2 Ürün
%10İndirim
3.229,00 TL
2.906,10 TL
%10İndirim
1.900,00 TL
1.710,00 TL
%10İndirim
4.800,00 TL
4.320,00 TL
Toplam 17 ürün bulunmaktadır.

Kaleci̇ Eldi̇veni̇ Modelleri̇


Hem amatör hem de profesyonel futbolcular için kaleci eldiveni vazgeçilmezdir. Daha doğrusu bu spor dalını daha sağlıklı ve yüksek performans altında oynayabilmek adına en önemli ekipmanlardan biridir. Üzerinde bulunduğu kalitesi ve taşıdığı özellikler doğrultusunda gerekli ayrıcalıkları sağlamalıdır.

Aynı zamanda ele uyum sağlaması, kaymaz yapısı ve topu kolay oyuna sokma tasarımı eşliğinde özel bir yapı vermelidir. Elbette bunu gerçekleştirirken görsel açıdan da şık bir görüntü sağlaması tercih edilen bir unsurdur.

Bu konuda kategori üzerinden giriş yaparak birbirinden farklı kaleci eldiveni modelleri arasından tercih gerçekleştirebilirsiniz. Uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz kaliteli ve özel kaleci eldiven mont çeşitleri, site bünyesinde yer almaktadır.

Kaleci Eldiveni Özellikleri

Söz konusu kaleci eldivenleri olduğu zaman öncelik olarak dayanıklılık ön plana çıkmaktadır. Sonuçta futbolda kalecinin en büyük görevi gelen topu karşılamak ve topun kaleye girmesini önlemektir. Tabii bu durum doğal olarak topun sürekli eldivene çarpması, darbe yaşanması ve sürtünmesi gibi unsurlar üzerinden yaşanır.

O sebepten dolayı kaliteli malzeme yapısıyla özel şekilde hazırlanmalıdır. Genelde PVC malzeme kullanılması ile beraber kalitesine bağlı olarak farklı seçenekler değerlendirilebilir. Esnek bir yapı sunması da parmakların rahatlıkla hareket etmesine olanak vererek daha sağlıklı biçimde oyun oynama imkanı tanır.

Bilek kısmındaki elastik bandaj bölümü ise çok daha güvenli biçimde kullanım imkanı vermektedir. Genel çerçevede bu gibi kriterler ele alınarak çok uygun kaleci eldiveni fiyatları doğrultusunda en doğru ürüne ulaşabilirsiniz.

Kaleci Eldiveni Modelleri

Her yaş ve aynı zamanda el boyutuna bağlı olarak birçok farklı kaleci eldiveni bulunmaktadır. Diğer yandan amatör veya profesyonel olmak suretiyle kullanım alanına göre de tercih edilebilir. Kategori bünyesinde her İsteğe uygun şekilde farklı model tasarımları altında kaleci eldivenleri yer almaktadır. Üstelik dünya çapında bilinen önemli spor markaları doğrultusunda ürünleri ulaşım sağlamanız mümkün.

Kaymaz taban yapısı, kauçuk özel tasarımı ve esnek ayrıcalığı ile rahatlıkla kullanım imkanı veriyor. Genel olarak dış kısmı değişik renklerle harmanlamış hoş bir desen sunarken, iç kısmı beyaz renkten hazırlanmaktadır.

Böylece görsel olarak kafa karışıklığı yaşanmadan topa hakimiyeti üzerinden daha rahat biçimde oyunu değerlendirme şansı elde edilebilir. Bu açıdan istediğiniz özel tasarım altında hazırlanmış kaliteli kaleci eldiveni modelleri kategori bünyesinde bulunmaktadır.

Uygun Kaleci Eldiveni Fiyatları

Futbolda en risk altında bulunan oyuncular genelde kalecilerdir. Hal böyle olunca mutlaka en önemli ekipmanlar arasında kaleci eldivenleri yer alır. Bu sebepten dolayı taşımış olduğu özellikleri ve kalitesiyle her açıdan ayrıcalık tanımalıdır. Bu ayrıcalıkların önemli markalar bünyesinde tek bir çatı altında toplandığı özel eldivenlere site üzerinden ulaşabilirsiniz.

Üstelik bunu yaparken bütçenize uygun kaleci eldiveni fiyatları bile sipariş vermeniz mümkün. Hem kaliteli spor markaları doğrultusunda kaleci eldivenlerine ulaşabilir hem de uzun yıllar güvenle kullanım şansını elde edebilirsiniz. Aynı zamanda şık tasarımları ve her bedene uygun şekilde seçim olanı uygun fiyatlar dahilinde sizleri bekliyor.

Kaleci Eldiveni Nasıl Olmalıdır?

Özellikle söz konusu kaleci eldiveni olduğu zaman birtakım ayrıcalıkları öne çıkar. Üretim ile beraber aynı zamanda fiziksel tasarımı doğrultusunda bazı kriterleri taşıması gerekmektedir. Çünkü bu sayede çok daha sağlıklı ve güvenli biçimde oyun oynanırken, aynı zamanda oyunu topa sokma konusunda bir hakimiyet verir.

- Tutuş özelliğine sahip özel dokusu ile kolayca topa hakimiyet imkanı elde edilmelidir.
- Özel tasarım kauçuk kaplama gelen vuruşlara karşı yastıklama sağlamalıdır.
- Yarın bantlı tasarım doğrultusunda güvenlik oluşturmalıdır.
- Esnek yapısı ile rahatlıkla parmakları hareket ettirme imkanı vermelidir. 
- Kaliteli ve özel kumaş yapısı eşliğinde uzun yıllar kullanıma olanağı tanımalıdır.
- Şık ve zarif bir tasarım altında farklı renkler ile hoş bir görüntü oluşturmalıdır.

Yukarıda görüldüğü gibi değişik özellikleri ile birlikte mutlaka kaleci eldiven modelleri arasından tercih yapılmalıdır. Böylece çok daha sağlıklı ve güvenli biçimde futbol spor dalını oynama şansı elde edilebilir.
 
Kaleci Eldivenini Seçilirken Hangi Kriterler Öne Çıkar?

Söz konusu futbol olduğu zaman kaleciler için ekipmanlar büyük önem taşır. Çünkü hem güvenlik hem de topu kontrol etme noktasında ön plana çıkmaktadır. Diğer yandan topa hakimiyet sağlaması ve aynı zamanda topu rahatlıkla oyuna sokma imkanı veren bir tasarım olmalıdır.

Genel çerçevede bu kriterler kapsamında kaleci eldivenleri arasından seçim yapmak gerekir. Çok yapışkanlı olmaması ile birlikte aynı zamanda top geldiğinde belli bir oranda sürtünme yaratmalıdır. Aynı zamanda iç kısmı ile birlikte eli terletmemeli ya da üşütmemelidir.

Bilek bölümündeki bandajı koruma sağlamalı ve aynı zamanda eldivenin kolay kolay çıkmamasına olanak vermelidir. Bu kriterler ele alınmak suretiyle kaleci eldivenleri arasında seçim sağlamak mümkün. Kategori bünyesinde tüm bu olanakları taşımış pek çok farklı ve özel, üstelik çok uygun kaleci eldiveni fiyatları ile ürünler sizleri bekliyor.

Tasarımları İle Kaleci Eldivenleri

Sağlamış olduğu fiziksel özelliklerinin yanı sıra aynı zamanda kaleci eldiveni çeşitleri görsel olarak da önemlidir. Genelde pek çok kaleci daha parlak ve açık renkler üzerinden seçim gerçekleştirir. Çünkü bu durum aynı zamanda karşı tarafı etkileme ve oyuna odaklanma imkanı da verir. Diğer yandan çok daha şık ve hoş bir görüntü eşliğinde kaleci olma konusunu teşvik eder.

Bu açıdan özel tasarım ile desen yapısı altında hazırlanmış kaliteli kaleci eldivenleri, şık tasarımı ile kategori bünyesinde yer almaktadır. Keyifli bir şekilde tercih yapabilir ve dilediğiniz görsel altındaki eldivenleri seçebilirsiniz. Bir kaleci olarak diğer oyunculardan farklı olduğunuzu göstermek ve dikkat çekebilmek için özel renklerle hazırlanmış eldivenler yer almaktadır.

En Kaliteli Kaleci Eldiveni Modelleri

Dünya çapında bilinen önemli spor giyim markaları eşliğinde hazırlanmış kaleci eldiveni modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Özellikle kaleciler olduğu zaman eldivenler en önemli ekipmanların başında gelir. Sonuçta oyun esnasında topla en çok temas edilen ekipman kaleci eldivenleridir.

Hal böyle olunca topa hakimiyet, topu etkin bir şekilde oyuna sokmak ve güvenlik konusunda tüm kriterleri taşımalıdır. Buna özel olarak bütün etkileri en iyi şekilde etrafında toplamış kaliteli kalite eldivenleri kategori içerisinde yer almaktadır. Üstelik hem çocuklar hem de yetişkinler için farklı boylar üzerinden seçim gerçekleştirmek mümkündür.

Amatör veya Profesyonel Kaleci Eldivenleri

Kaleci eldivenleri elbette hem amatör hem de profesyonel şekilde kullanılmalıdır. Çünkü oyun anında belli bir risk taşıyan kaleciler için eldivenler güvenlik noktasında büyük bir önem arz eder. Bu sebepten dolayı amatör olsun ya da profesyonel olsun fark etmeden kaleci eldivenlerinin kullanılması önemlidir.

Bu konuda aynı zamanda toprak saha, çim saha ya da beton gibi birçok yerde futbol oynanır. O yüzden tüm bu alanlar için özel koruma sağlayacak kaliteli kaleci eldivenlerini değerlendirmek gerekmektedir. Farklı alanlara ve amatör veya profesyonel olmaya bağlı şekilde her yerde kullanılabilecek kaleci eldivenleri sizleri bekliyor.

Tasarımları ve üstelik çok uygun kaleci eldiveni fiyatları doğrultusunda güvende tercih gerçekleştirebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak özel tasarım altındaki kaleci eldivenleri ile keyifli bir futbol oynayabilirsiniz.

Kaleci Eldiveni Çeşitleri

Her model yapısında ve her isteğe uygun şekilde farklı kaleci eldivenleri arasından seçim yapmanız mümkündür. Bilindiği gibi Türkiye başta olmak üzere dünya çapında en sevilen birkaç spor dalı arasında futbol yer almaktadır.

Özellikle de söz konusu Avrupa ve Türkiye olduğunda en çok sevilen spor dalı olduğunu söylemek mümkündür. O yüzden futbolcular için her mevki konusunda ekipmanlar önemli potansiyel teşkil etmektedir. Bu açıdan ise kaleciler için kaliteli eldiven çeşitleri kategori içerisinde sizleri bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.