x
650 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA!
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Adidas D.O.N. Issue 4 J SİYAH Çocuk Basketbol Ayakkabısı - Adidas Adidas D.O.N. Issue 4 J SİYAH Çocuk Basketbol Ayakkabısı - Adidas (1)
Son 4 Ürün
Adidas Cross Em Up Select SİYAH Çocuk Basketbol Ayakkabısı - Adidas Adidas Cross Em Up Select SİYAH Çocuk Basketbol Ayakkabısı - Adidas (1)
Son 1 Ürün
Puma RBD Game Low BEYAZ Çocuk Basketbol Ayakkabısı - Puma Puma RBD Game Low BEYAZ Çocuk Basketbol Ayakkabısı - Puma (1)
Son 1 Ürün
%10İndirim
2.900,00 TL
2.610,00 TL
Jump 28119 FILET D SİYAH Çocuk Spor Ayakkabı - Jump
Son 1 Ürün
%34İndirim
979,00 TL
649,00 TL
Adidas OWNTHEGAME 2.0 K Koyu Gri Çocuk Spor Ayakkabı - Adidas Adidas OWNTHEGAME 2.0 K Koyu Gri Çocuk Spor Ayakkabı - Adidas (1)
Son 4 Ürün
Adidas OWNTHEGAME 2.0 K BEYAZ Çocuk Basketbol Ayakkabısı - Adidas Adidas OWNTHEGAME 2.0 K BEYAZ Çocuk Basketbol Ayakkabısı - Adidas (1)
Son 1 Ürün
Toplam 29 ürün bulunmaktadır.

Basketbol Ayakkabısı


Basketbol ayakkabısı bu sporu yapan kişilerin edinmesi gereken ürünlerden biridir. Basketbol sporunun hareketlerine uyum sağlayacak nitelikte tasarlanan bu ayakkabı modelleri ile ani dönme ve sıçrama hareketleri yapılmaktadır. Basketbol ayakkabısı bu spor için en ihtiyaç duyulan ve gerekli aletlerden biridir.

Aynı zamanda ayağın spor esnasında rahat etmesi ve çeşitli sakatlıklara karşı önlem oluşturması da bu ayakkabının önemini ortaya çıkartmaktadır. Basketbol ayakkabısı diğer spor ayakkabılarından farklı şekilde tasarlanmaktadır. Ayak bileğini tamamen kavramaktadır.

Kaliteli üretim basketbol ayakkabısı modelleri ile rahat hareket etme imkanı doğmaktadır. Üstelik bu ayakkabı tasarımlarının her biri oyun için rahatlık sunmaktadır. Basketbol ayakkabısı farklı tasarımlar ve ölçüler ile hazırlanmaktadır.

Oyun boyunca ayağın rahat hareket etmesi için bu ayakkabının alt taban kısmının yumuşak olması gerekmektedir. Aynı şekilde yumuşak üst ve alt tabanlar hareketlerin daha rahat yapılmasına yardımcı olur. Ayak bileğini kavrayan ve destekleyen bu ayakkabı modelleri yüksek kesim tasarlanmaktadır. Bu sayede ani hareketlerde bilek korunmaktadır.

Kaliteli Üretim Basketbol Ayakkabısı Modelleri

Kaliteli üretim basketbol ayakkabısı modelleri ile herkes kendi tarzına uygun bir ürün seçimi yapmaktadır. Ayakta güzel bir duruş sergileyen bu ayakkabı modelleri hem tarzı yansıtmakta hem de spor için uygun şekilde üretilmektedir. Her biri farklı kalıp ve modeller ile tasarlanan basketbol ayakkabıları bu sporu yapan kişilerin ihtiyaç duyduğu ürünler arasına girmektedir.

Basketbol ayakkabısı modelleri üzerinden herkes kendi ayak ölçüsüne ve tarzına uygun bir model satın almaktadır. Sitemiz içerisinde birbirinden farklı ürün yelpazesi hazırlanmaktadır. Kalıbı rahat ve ayakta güzel bir duruş sergileyen bu ayakkabı modelleri son sezonun en popüler ürünlerinden oluşmaktadır. Üstelik ürün seçeneklerinde kalite ön plandadır.

Basketbol ayakkabısı modelleri bu spor için hareketlere uyum sağlamaktadır. Aynı zamanda basketbol ayakkabısı modelleri ani dönme ve durma hareketlerini tam olarak kavramaktadır. Kişiler bu oyun esnasında herhangi bir sakatlığa karşı önlem almaktadır. Yeni nesil üretim basketbol ayakkabılarda yumuşak üst kısım ve taban detayları da dikkat çeken özellikler arasına girmektedir.

Basketbol Ayakkabısı Özellikleri Nelerdir?

Basketbol ayakkabısı özellikleri bu ayakkabı modellerinin kullanımını da daha avantajlı hale getirmektedir. Ürün seçenekleri geniş olan sitemiz içerisinde en kaliteli ürünler hazırlanmaktadır. Basketbol ayakkabısı fiyatları ise tercih edilen ürüne göre belirlenmektedir.

Her biri popüler olan modeller arasında yumuşak tabanlı, bileği tam kavrayan modeller en sık tercih edilen model seçeneklerinden biridir. Aynı zamanda koşma, durma, dönme ve sıçrama hareketlerinde tam konfor sağlamaktadır. Bu sayede kişiler dilediği şekilde hareket etme özgürlüğüne sahiptir.

Basketbol Ayakkabısı Kullanım Faydaları Nelerdir?

Basketbol ayakkabısı fiyatları ve faydaları sitemiz içerisinde yer almaktadır. Fiyat ve performans açısından en kaliteli ürünler sitemizde yer almaktadır. Tasarlanan ürün çeşitleri ile oyun esnasında ayak ve ayak bileği rahat hareket etmektedir.

Son zamanlarda yumuşak taban özelliği de ayakları yormayan ve konforlu hareket etme özelliği sunan modeller arasına girer. Basketbol ayakkabısı kullanmak sakatlıkları önlemektedir. Basketbol ani hareketlerin olduğu spor dallarından biridir. Bu sayede ayak çok daha rahat etmekte ve konforlu bir biçimde oyuna devam etmektedir.

Basketbol Ayakkabısı Kullanımı Neden Önemlidir?

Basketbol ayakkabısı kullanımı genel olarak sakatlanmalara karşı önlem oluşturmaktadır. Diğer ayakkabı modellerinden farklı olarak malzeme kalitesi de değişkenlik göstermektedir. Her bir ürün bileği kavrayacak biçimde tasarlanmaktadır. Bu sayede hareketler bilekten yapılmaktadır.

Aynı zamanda ürünlerde sert malzeme kullanımından kaçınılmaktadır. Böylelikle oyun sırasında kişiler ayak bileği burkulması ya da yaralanmalardan korunmaktadır. Bu ayakkabılar basınç ve stresi de azaltma şeklinde tasarlanmaktadır. Pek çok sporcu bu ayakkabı modellerini tercih etmektedir.

Basketbol Ayakkabıları Neden Bilekli Şekilde Tasarlanır?

Basketbol ayakkabısı fiyatları ve tasarımları sitemizde güncel ürün yelpazesi içerisinde yer almaktadır. Ani hareketlerin fazla olduğu bu spor dalında basketbol ayakkabıları ve seçimleri de önemli bir role sahiptir. Bu açıdan basketbol ayakkabısı fiyatları güncel fiyat seçenekleri ile model önerisi oluşturmaktadır.

Tüm modeller ayakta bilekli olacak şekilde tasarlanmıştır. Böylelikle ayağın rahat etmesi ve kavraması tamamlanır. Oyuncuları olası darbelere karşı korur. Ayak ve ayak bileğinde oluşacak yorgunluğu azaltır. Yastıklama ile daha rahat hareket imkanı sağlar.

Basketbol Oynarken Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Basketbol oynarken dış tabanı yumuşak olan modeller tercih edilmektedir. Her bir ayakkabı modelinin kendi içerisinde farklı özellikleri bulunmaktadır. Basketbol için özel olarak tasarlanan bu ayakkabı modelleri genellikle düz ve geniş taban özelliklerine sahiptir. Aynı zamanda sakatlanmanın önüne geçme adına bilekli olarak tasarlanmaktadır.

Oyun esnasında ayağı kavraması ve rahat hareket ettirmesi de en önemli faydalarından biridir. Bu nedenle satın alınan her bir ürün ayak ölçüsüne uygun seçilmektedir. Oyun sırasında oyuncuların her biri rahat ve kaliteli ayakkabı deneyimi yaşamaktadır.

Günlük Hayatta Basketbol Ayakkabısı Giyilir Mi?

Günlük hayatta basketbol ayakkabıları giyilmez. Farklı özelliklere sahip olan bu ayakkabılar basket sahasına uygun şekilde tasarlanmaktadır. Kaymaz ve yumuşak taban özellikleri günlük hayatta kullanım açısından rahat değildir. Aynı zamanda günlük hayatta basket ayakkabılarının kullanımı ayakkabının özelliklerini yitirmesine neden olur.

Ayakkabı çok daha hızlı bir şekilde eskir. Günlük hayatta kullanılan basket ayakkabıları performansı da düşürmektedir. Aynı zamanda deformasyon oluşturur. Bu nedenle günlük hayatta basketbol ayakkabısı kullanımından uzak durulmalıdır.

Basketbol Ayakkabısı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Basketbol ayakkabısı satın alırken ilk olarak modele ve kalıbına dikkat edilmelidir. Bu anlamda seri ve hızlı hareket edebilme adına özel olarak tasarlanan ürünler incelenmelidir. Alt taban kısmı tırtıklı olan ayakkabılar basket sahasında kaymayı önlemektedir. Aynı zamanda darbe emici özellikleri de oyun sırasında sakatlık yaşanmasını engellemektedir.

Tüm bu özelliklere sahip ürün seçenekleri ise sitemizde yer almaktadır. Orta taban bölümü sıçramaya uygun şekilde tasarlanmalıdır. Baskette oyun performansını arttırmak ve güçlendirmek isteyen kişiler bu modellere yönelmektedir.

Basketbol Ayakkabısı Üretiminde Kaliteli Malzeme Kullanımı

Basketbol ayakkabısı üretiminde kullanılan kaliteli malzemeler bu oyun performansını da arttırmaktadır. Aynı şekilde dış yüzeyi darbe koruyucu olarak tasarlanmaktadır. Bu ayakkabıların her biri oyuna uygun malzemelerden üretilmektedir. Ayakkabı üretimi sırasında nefes alan materyallere sahip ürünler kullanılmaktadır.

Stil bu ayakkabı seçimlerinde en önemli noktalardan biridir. Özellikle zemin tutuşu yüksek olan basketbol ayakkabıları oyun performansını da arttırmaktadır. Başka bir deyişle kesik ve tırtıklı tabana sahip ürünler yüksek hareket ve hız sunmaya devam eder.

Ayak Ölçüsüne Uygun Basketbol Ayakkabısı Seçimi

Ayak ölçüsüne uygun basketbol ayakkabısı seçimi ile son zamanların en kaliteli ürünlerine sahip olmak mümkün hale gelmektedir. Her bir ürün performansın artmasına ve yükselmesine yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda ayak ölçüsüne tam uyum sağlayan bu ayakkabı modelleri ayak sakatlanmalarını da önler.

Sıçrama ve zıplama hareketleri basket oyununda en sık yapılan hareketler olarak bilinmektedir. Bu durum için özel olarak tasarlanan bilekli ayakkabı modelleri hazırlanmaktadır. Ayakkabı seçimleri sitemiz üzerinden birbirinden farklı ürün ile daha kolay hale gelmektedir. Her biri özenle hazırlanan bu ayakkabılar farklı kalıba ve ayak ölçüsüne uygun şekilde tasarlanarak sunulmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.